Baner06

Sonda

  Nie, jeżeli wójt jest dobry nie ma takiego powodu
  Tak, nikt nie powinien za długo sprawować takiego urzędu
  Nie mam zdania
 

Sprawdź wyniki sondy

Partnerzy

Społeczny Instytut Ekologiczny

Stowarzyszenie Wspierania Aktywności Społecznej STELLA

Fundacja 'Regionalis'

Polecamy

Fundacja Agrinatura

Sieć Ekoturystyczna między Bugiem a Narwią

Stowarzyszenie 'Dla Dawnych Odmian i Ras'

Czasopismo Biokurier

Konferencja „Rola kobiet w lokalnych społecznościach”


autor: admin

AktywnelokalnieSpołeczny Instytut Ekologiczny serdecznie zaprasza na konferencję „Rola kobiet w lokalnych społecznościach” inaugurującą projekt „Sieć wsparcia partycypacji kobiet na obszarach wiejskich” na terenie powiatu Ostrów Mazowiecka. Konferencja odbędzie się w sobotę 26 stycznia od godz. 10.30 w Szkole Rolniczej w Starym Lubiejewie pod Ostrowią Mazowiecką. Udział bezpłatny, prosimy o wcześniejszą rejestrację pod adresem klaudia.wojciechowicz@sie.org.pl. Uczestnikom z terenu powiatu zapewniamy zwrot kosztów dojazdu.

Szczegółowy program w załączeniu PDF.

Projekt "Sieć wsparcia partycypacji kobiet na obszarach wiejskich" to także możliwość poznania ciekawych, aktywnych kobiet zarówno z obszarów wiejskich jak i miast. Podczas konferencji rozpoczynającej projekt zapraszamy na spotkanie i wykłady z dwoma niezwykłymi kobietami. Janina Kwapisz i Natali Miłunska opowiedzą nam o kobiecej sile i mądrości a także o roli kobiet w lokalnych wspólnotach.


JankaJanina Kwapisz - ukończyła Architekturę na Politechnice Łódzkiej. Obecnie studiuje Psychologię w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie. Od 2006 zaangażowana w tworzenie i realizację projektów aktywizacyjnych dla kobiet i współfinansowanych z EFS. W latach 2011-2012 ukończyła kursy i szkolenia trenerskie. Od tego czasu pracuje jako trener kompetencji psychospołecznych, głównie z kobietami. Za szczególnie interesujące i wartościowe uważa treningi asertywności, motywacji i autoprezentacji. W grudniu 2012 roku ukończyła również kurs trenerski Amnesty International poszerzając swoją wiedzę na temat praw człowieka w Polsce i na świecie.

Lubi obserwować i przyglądać się ludziom, poznawać ich zachowania i potrzeby. zafascynowana Indiami ostatnio często tam wraca.


NataliaNatalia Miłuńska - antropolożka kultury, edukatorka, animatorka działań lokalnych. Twórczyni strony www.miesiaczka.com i firmy Naya produkującej ekologiczne podpaski. Od lat współtworzy Stowarzyszenie Kobiet Dakini, gdzie prowadzi wykłady oraz warsztaty dla kobiet, a także Krąg Snów.


Wyszukaj

Bądź na bieżąco

Artykuły - kanał RSS

Newsletter

Wypisz z newslettera

Kalendarz wydarzeń

Kliknij na wyróżnioną datę, aby zobaczyć szczegóły!